Villagio Santa Tereza
Villagio Santa Tereza Vacaria hotel biedt toegang tot het Vacaria Municipal Museum, gelegen op rijafstand van 10 minuten ervandaan.
Het centrum van Vacaria kan worden bereikt binnen 25 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals de Biblioteca Publica Municipal Theobaldo Paim Borges liggen op 2 km afstand. U kunt het Praca General Daltro Filho vinden binnen 25 minuten loopafstand van dit hotel in Vacaria.
Een strijkijzer en strijkplank, airconditioning, samen met een minibar, koffie- en theevoorzieningen, zorgen voor het gemak op de kamer in Villagio Santa Tereza Vacaria. De badkamer is voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche.
De accommodatie in Vacaria is in de buurt van Pousada Santa Teresa dat gerechten uit de Amerikaanse keuken aanbiedt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mercado Publico Municipal de Vacaria2,1 km
- Cripta Multicultural2,4 km
- Vacaria Municipal Museum1,8 km
- UCS - Campus Universitario de Vacaria I2,4 km
- Cathedral of Our Lady of Oliveira2,3 km
- Catedral Nossa Senhora de Oliveira3,7 km
- Caanso Centro De Atendimento Ambulatorial Nossa Senhora Da Oliveira2,7 km
- Luchthavens
- Regionale Luchthaven Hugo Cantergiani120 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Villagio Santa Tereza hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Villagio Santa Tereza hotel te komen. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Villagio Santa Tereza hotel?
Klanten van Villagio Santa Tereza hotel moeten om 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Villagio Santa Tereza hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Villagio Santa Tereza hotel is $28. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Villagio Santa Tereza hotel?
Villagio Santa Tereza hotel biedt Driepersoonskamer en Kamer met een Queen Size Bed om eruit te kiezen.